Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,24 stycznia
Imienieny:
Felicja, Rafał, Tymoteusz
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Koło Gospodyń Wiejskich w Harklowej
obrazek
Koło Gospodyń Wiejskich w Harklowej działa od około 20 lat . Nasze Gospodynie pielęgnują tradycje kulinarne i nie tylko , reprezentując wioskę m.in. na słynnym Gminnym Konkursie Potraw Regionalnych w Łopusznej . Przewodniczącą Koła jest Pani Bronisława Jędrzejczyk - mam nadzieję , że wkrótce Koło powiększy się o młodsze pokolenia Harklowianek ,by dziedzictwo podhalańskiej kultury było komu przekazać i nadal pielęgnować .
Ps . Mój postulat spełnił się bardzo szybko , na lipcowy Konkurs do Koła dołączyły Panie Joanna Janczy i Zofia Maciasz , które również aktywnie działają w Radzie Sołeckiej.

Kwiecień 2021:
Z perspektywy czasu zmiany poszły znacznie dalej, od dwóch lat KGW Harklowa działa na wielu frontach pod przewodnictwem Pani Katarzyny Bryji, łącząc pokolenia, reprezentując naszą wieś, doskonaląc warsztat! Tylko te czasy obecne dość ... niesprzyjające.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
5 MAJ 2015
Komentarz dodał: Krystyna Waniczek
Oj, żebym to ja gotować umiała...
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ