Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,24 stycznia
Imienieny:
Felicja, Rafał, Tymoteusz
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Szkoła Podstawowa w Harklowej
obrazek
Szkoła Podstawowa w Harklowej mieści się w dawnym budynku niemieckiej straży granicznej z okresu II wojny światowej , wcześniej mieściła się w budynku dzisiejszej remizy OSP . Do roku 1972 do Harklowej dochodziły dzieci z Knurowa , wcześniej także ze Szlembarku , a nawet Dębna . Do niedawna w budynku szkoły wydzielone było mieszkanie dla rodziny
długoletniego dyrektora placówki Śp. Władysława Piątkowskiego . Później funkcję tę pełnił Pan Ryszard Gromada , zaś od kilkunastu lat szkole przewodzi Pani Jadwiga Kolasa .
Budynek szkolny był na przestrzeni lat wielokrotnie modernizowany , by mimo nieco surowych warunków stworzyć atmosferę przyjazną nauce i wychowaniu , czego efektem są liczne sukcesy uczniów SP Harklowa, Obecnie czekają nas trudne rozmowy w sprawie przyszłości szkół w Harklowej , Knurowie i Szlembarku - ekonomia niejako wymusza ich połączenie , ale ........ .
Na podstawie wyników sprawdzianu klas szóstych w latach 2002 - 2014 Szkoła Podstawowa w Harklowej jest NAJLEPSZĄ placówką w gminie Nowy Targ , z wynikiem średnim 6, 53 stanina !

Mam nadzieję , że szkoła włączy się również w życie tej strony internetowej , więc zostawiam pole do działania .
Adres szkolnej strony internetowej: http://www.spharklowa.szkolnastrona.pl/ .
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ