Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,24 maja
Imienieny:
Joanna, Zuzanna, Milena
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Sursum corda - w górę serca!
obrazek
- Pomożesz drugi raz? Wracamy z dobroczynnymi kartkami świątecznymi! Może pamiętasz akcję lokalnej młodzieży z tamtego roku? Sprzedawali dobroczynne kartki świąteczne z fundacji sursum corda, oczywiście nieodpłatnie, poświęcając swój wolny czas, który mogli by spędzić siedząc w domu i grając w gry komputerowe. Ale Oni wolą pomagać! I robią również to w tym roku, i możesz w tym roku także ich wspomóc!!! Nadmienię tylko, że z pomocą okolicznych wsi zostało uzbierane oraz przekazane do Nowego Sącza ponad 2,150 złotych, co daje naprawdę dobry wynik! Czy w tym roku okaże się on większy? To tylko zależy od Was! W Harklowej, wolontariusze wyruszą z trzech różnych końców miejscowości w niedzielę 9 grudnia o godzinie 13.30. Pomóż i Ty! Pamiętaj, że ktoś za te pieniądze ma dodatkowe godziny rehabilitacji, potrzebne leki... . Czy dzieci z najuboższych rodzin pojadą na ferie? - tak o kolejnej akcji kolportażu świątecznych kartek na rzecz stowarzyszenia Sursum Corda pisze Patryk Firfas z Harklowej, koordynator akcji na terenie m. in. naszej parafii.

Jest co najmniej kilka powodów, by kartki świąteczne zakupić właśnie w ten sposób. Najważniejszym jest szlachetny cel tej inicjatywy. Nade wszystko jednak to okazja do docenienia wspaniałej postawy naszej młodzieży, która pięknie przeczy obiegowej opinii o wszechogarniającej znieczulicy i zobojętnieniu. Nie traćmy wiary w to, że dobro rodzi dobro a jeden mały gest potrafi wzbudzić "lawinę"!
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ