Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,26 lipca
Imienieny:
Anna, Grażyna, Mirosława
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Zaproszenie na koncerty - sobota 24 lipca - "Szczudlikówka" Pod Stusem
obrazek
Pan prof. Andrzej Szczudlik wraz z Sąsiadami przesłał zaproszenie do wzięcia udziału w sobotnim koncercie przy swoim domu. Początek tego wydarzenia przewidziano na godzinę 17:15, program w załącznikach poniżej. Dotychczas odbyło się już kilka takich koncertów w węższym gronie, miałem osobiście okazję być na jednym z nich. Zapewniam, że to niezapomniane przeżycie!

- Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na koncerty, jeśli pogoda pozwoli na ich przeprowadzenie w warunkach plenerowych, na tarasie przed domem. Jeśli będzie deszcz, będziemy zmuszeni koncert odwołać. Mamy jednak nadzieję, że pogoda nam dopisze i wszyscy zainteresowani nowoczesną klasyczną i jazzową muzyką organową będą mieli okazję posłuchać gry najlepszego instrumentalisty muzyki organowej w Polsce, a przy okazji posłuchać naszych utalentowanych dziewcząt. Do zobaczenie w najbliższą sobotę w Szczudlikówce.

Andrzej Szczudlik
ZAŁĄCZNIKI
Komentarze
19 LIPIEC 2021
Komentarz dodał: Piotr Łojek
Jolene - Dolly Parton
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ