Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,24 maja
Imienieny:
Joanna, Zuzanna, Milena
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest – nabór wniosków
obrazek
OGŁOSZENIE O ROZPOCZĘCIU NABORU WNIOSKÓW

W związku z realizacją projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Nowy Targ”, numer projektu RPMP.05.02.02-12-0500/17 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 5 - Ochrona środowiska, Działanie 5.2 - Rozwijanie systemu gospodarki odpadami, Poddziałanie 5.2.2 Gospodarka odpadami Wójt Gminy Nowy Targ ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest w latach 2018 - 2020 na terenie Gminy Nowy Targ.

Wniosek na usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest należy złożyć w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9 (dziennik podawczy).

O dofinansowanie mogą się ubiegać osoby fizyczne. Refundacją objęte zostaną koszty związane z demontażem, odbiorem (załadunkiem, transportem, rozładunkiem) oraz deponowaniem odpadów zawierających azbest na składowisku odpadów niebezpiecznych.

Szczegóły dotyczące regulaminu oraz warunków przyznawania pomocy, a także obowiązujące wzory wniosków są dostępne jako załącznik do ogłoszenia zamieszczonego na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowy Targ.

Formularze wniosków oraz załączników można również pobrać w Urzędzie Gminy Nowy Targ, ul. Bulwarowa 9, 34-400 Nowy Targ, pokój nr 111.

Informacje na w/w temat można uzyskać u Koordynatora Projektu Pani Marceliny Spiszak w Urzędzie Gminy Nowy Targ, pok. Nr 111 oraz pod numerem telefonu: 18 26 32 217
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ