Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,08 lipca
Imienieny:
Elżbieta, Adrian, Edgar
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Uczniowie Goszczyńskiego Finalistami Olimpiady "Zwolnieni z Teorii"
obrazek
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego zostali Finalistami Olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Ten ambitny cel zrealizowania projektu społecznego postawili sobie: Marzena Goleniowski, Martyna Goleniowski, Kamila Fryźlewicz, Weronika Karkula i Patryk Firfas. Każdy z uczniów uzyskał tytuł Finalisty i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat z Zarządzania Projektami stworzony przez Projekt Management Institute. Certyfikat świadczy o posiadaniu konkretnych umiejętności w zarządzaniu i jest wysoko ceniony przez pracodawców i uczelnie wyższe.

W ramach olimpiady uczniowie zrealizowali projekt „Mierz dalEKO – bądź EKO”. Celem projektu było uświadomienie społeczności szkolnej problemów związanych z brakiem działań wpływających na poprawę środowiska oraz wprowadzenie segregacji śmieci w szkole. Pomimo utrudnionych warunków spowodowanych pandemią zespół ukończył projekt zdalnie.
Młodzież wspierały: Ewa Komperda oraz Renata Kubaszek-Gelata.
(Źródło: profil fb I LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu)

Ps. Marzena, Martyna, Weronika i Patryk mieszkają w Harklowej, aktywnie włączając się w życie naszej społeczności w wielu dziedzinach. Gratulujemy kolejnego sukcesu !!!
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ