Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,24 maja
Imienieny:
Joanna, Zuzanna, Milena
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Rodzinnie przy Szkole Podstawowej
obrazek
Niedzielny poranek przywitał nas obfitym deszczem, wzbudzając niemałą konsternację wśród organizatorów Święta Rodziny, czyli dorocznego festynu przy naszej Szkole Podstawowej. Jednak im bliżej godziny 14:00, kiedy to przewidziano otwarcie imprezy, zza chmur wyszło upragnione słońce, które towarzyszyło nam już do końca. A było na co popatrzeć, było co wygrać i było czym się posilić. Na scenie jako pierwsi zaprezentowali się "Mali Horklowianie", którzy dzień wcześniej na zakopiańskim prestiżowym konkursie "Złote Kierpce" zdobyli cenne wyróżnienie. Słowo o działalności i sukcesach zespołu wygłosiła jego instruktorka Pani Joanna Plewa, spiesząc zresztą na kolejny konkurs - tym razem do Maniów. Po występie nastąpiły liczne i emocjonujące konkursy rodzinne i loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał. Jak zwykle pełne oblężenie przeżywała ścianka wspinaczkowa zabezpieczana przez naszych strażaków pod czujnym okiem ratownika GOPR, atrakcją festynu była przejażdżka super nowoczesnym trójkołowcem, o co zadbał Pan Józef Knap z Nowego Targu. Nie zabrakło też występu naszych utalentowanych wokalistek, które z praktycznie każdego konkursu wracają z nagrodami. O zaplecze kulinarne zadbali rodzice prowadząc kawiarenkę, oraz serwując kiełbaski z grilla i popcorn. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji okazało się, że najwięcej punktów zdobyła rodzina Kapłoniaków, do której powędrował Puchar Przechodni, jak i pierwsza nagroda. Imprezę prowadził niezastąpiony w tej dziedzinie Pan Ryszard Łukasik, skutecznie zagrzewając do wspólnej zabawy.
Pani Dyrektor Jadwiga Kolasa przekazała podziękowania dla licznych sponsorów naszej imprezy oraz dla wszystkich, którzy nie szczędzili sił i czasu pomagając przy organizacji Święta Rodziny!
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ