Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
piątek,24 maja
Imienieny:
Joanna, Zuzanna, Milena
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Ogłoszenie Sołtysa / 6 grudnia 2018
obrazek
Sołtys wsi Harklowa zawiadamia, że w związku z podejmowanymi przez Zarząd Wspólnoty Gruntowej Wsi Harklowa działaniami, których celem jest aktualizacja członków - udziałowców tejże Wspólnoty, w najbliższych dniach zostaną Państwu dostarczone druki stosownych oświadczeń. Oświadczenie wypełniają spadkobiercy lub następcy prawni osób figurujących na wykazie uprawnionych do udziału we wspólnocie gruntowej gromady Harklowa z dnia 3 czerwca 1967 roku. Wykaz 78 osób uprawnionych jest do wglądu u Sołtysa.
Wypełnione oświadczenia należy złożyć u Sołtysa do dnia 31 grudnia 2018 r. Po zweryfikowaniu oświadczeń na podstawie nakazów płatniczych z Urzędu Gminy Nowy Targ Zarząd Wspólnoty przekaże zainteresowanym zawiadomienie o wpisaniu na listę członków - udziałowców. Aktualizacja członków - udziałowców jest konieczna do zwołania Walnego Zebrania Wspólnoty Gruntowej Wsi Harklowa, uchwalenia statutu i wyboru nowego zarządu zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami.
Oświadczenia zostaną dostarczone według adresów wykazu z roku 1967. Osoby mieszkające pod innym adresem, a będące spadkobiercami lub następcami prawnymi osób wymienionych w wykazie z roku 1967 i posiadające grunty rolne, leśne i inne na terenie Harklowej również mogą złożyć stosowne oświadczenie. W takim przypadku proszę o kontakt pod nr tel. 721 089 998 lub o pobranie druku oświadczenia u Sołtysa.

Z poważaniem:
Grzegorz Guroś, Sołtys Harklowej
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ