Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,10 grudnia
Imienieny:
Julia, Judyta, Daniel
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Książka, zabawa i miła atmosfera podczas ferii w Bibliotece Publicznej w Harklowej
obrazek

„Ferie z książką i nie tylko” przyniosły wiele miłych momentów. W bibliotekach w Harklowej i w Ostrowsku można było zagrać w ,,Moje pierwsze 5 sekund” albo ,,Logix”, pomalować i skorzystać z Internetu.
Oprócz tego odbywały się warsztaty litearacko-filmowe, na których odkrywano tajemnicę papirusu Midasa. Uczestnicy zostali zapoznani z metodami wytwarzania papirusu oraz postacią króla, który przez dotyk zamieniał wszystko w złoto.
Nie zabrakło także ciekawych chwil spędzonych na lekturze książki Justyny Bednarek pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Uczestnicy zajęć poznali przesympatyczne skarpetki, które zamiast siedzieć w koszu na pranie, wyruszyły na spotkanie z przygodą. Jedne pragnęły być celebrytami, aktorami, detektywami, inne marynarzami, ale były też i takie, które pomagały w szpitalach i przy opiece nad zwierzętami. Dzieci proponowały zawody, które chciałyby wykonywać w przyszłości, a następnie wykonały prace plastyczne. Posłużyły one jako bohaterowie ich wspólnie wymyślonego przedstawienia teatralnego.
Ponadto Biblioteka Publiczna w Harklowej zaproponowała kilka atrakcji na świeżym powietrzu: budowanie igloo, zjeżdżalni i baz potrzebnych do bitwy na śnieżki. Dzieci, choć nabrały rumieńców na twarzach, były uśmiechnięte.
Biblioteki dziękują za wspólnie spędzony czas!

Monika Luberda, Biblioteka Publiczna wHarklowej
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ