Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
środa,12 sierpnia
Imienieny:
Klara, Lech, Julian
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Komunikat Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
obrazek
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu przy ul. Bulwarowej 9 informuje, że od poniedziałku, 3 sierpnia będą przyjmowane wnioski na okres zasiłkowy 2020/2021 o ustalenie prawa do Świadczeń Rodzinnych (zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami, specjalnego zasiłku opiekuńczego); Dobry Start (300+) oraz Funduszu Alimentacyjnego.

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego podejmuje się działania zmierzające do ograniczenia rozpowszechniania się wirusa SARS- Cov-2 poprzez zmianę sposobu realizacji zadań Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu.
Kierownik GOPS rekomenduje składanie wniosków elektronicznych, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wrzucenie do urny w budynku GOPS.
GOPS informuje, że w tym roku nie będzie możliwości wypełnienia wniosku na miejscu.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zachęcamy do korzystania ze wzoru wniosków zamieszczonych na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu. Wypełnione i podpisane wnioski w wersji papierowej wraz z kompletem dokumentacji należy wrzucić w zaklejonej kopercie (lub foliowej koszulce na dokumenty) do urny korespondencyjnej umieszczonej w budynku GOPS w Nowym Targu.

Uwaga!!
Starannie wypełniony wniosek, jego kompletność i złożenie wszystkich niezbędnych podpisów przez wnioskodawcę będzie miało wpływ na termin jego rozpatrzenia. Natomiast ewentualne braki we wniosku czy dokumentacji będą wpływały na wydłużenie czasu rozpatrzenia wniosku.

W razie uzasadnionej potrzeby klienci będą przyjmowani pojedynczo, bez osób towarzyszących (w szczególności dzieci).
Ze względu na stan epidemii, koniecznym jest zastosowanie się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego odnośnie COVID-19, zatem przed wejściem do budynku GOPS bezwzględnie należy zdezynfekować ręce, zakryć usta i nos oraz zachować odpowiedni dystans od drugiej osoby. Klienci bez maseczek nie będą obsługiwani. W razie konieczności uzupełnienia dokumentów, należy mieć swój długopis.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ