Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
poniedziałek,18 marca
Imienieny:
Anzelm, Cyryl, Edward
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
„WAKACJE Z KSIĄŻKĄ I NIE TYLKO” – w Bibliotece Publicznej w Ostrowsku oraz w Bibliotece Publicznej w Harklowej
obrazek
W miesiącu lipcu 2018 roku w Bibliotece Publicznej w Ostrowsku oraz w Bibliotece Publicznej w Harklowej miały miejsce zajęcia pod hasłem: „Wakacje z książką i nie tylko…”. W ramach tej inicjatywy dzieci spędziły miłe chwile, wznosząc budowle z klocków LEGO, układając puzzle, a także grając w różnorakie gry planszowe. Nie zabrakło oczywiście tego, co najistotniejsze, a mianowicie głośnego czytania. Młodzi uczestnicy z zaciekawieniem słuchali opowieści o przygodach bohaterów utworu „Fernando” Munro Leoza oraz „Emotki – wirtualne emocje” Marii Sokół, jak też poznawali perypetie niebieskich smerfów. Wiele się nauczyli dzięki książce pt. „Magiczny kamień”, której czołowe postacie, pomysłowy Zino i odważna Gaja, mocno zaimponowały słuchaczom. Losy wyżej wymienionych bohaterów znalazły swoje odzwierciedlenie w wykonanych przez dzieci pracach plastycznych. Ostatecznie uczniowie mogli skorzystać z oferty kursów e-learningowych, językowych oraz sprawnościowych. Na uwagę zasługuje również fakt, iż w bibliotece w Harklowej nie zabrakło wstępnych działań związanych z IV edycją „Gry wiejskiej”, przejawiających się w przybliżeniu sobie przez młodzież zagadnień, dotyczących kwestii patriotyzmu, a także losów tych mieszkańców wsi, którzy zasługiwali i zasługują na miano patriotów.

Dziękując wszystkim za zaangażowanie i chętne uczestnictwo w zajęciach, zachęcamy do korzystania ze zbiorów naszych bibliotek.

Monika Luberda
Biblioteka Publiczna w Harklowej
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ